oyun tamindir
İlkİlk 123412 ... SonSon
  1. Konuyu normalde proje yöneticisi açmaz mı bu yamada niye modlar açıyor konuyu anlamış değilim ^^

Mesaj Zamanı: 24 Ekim 2013, 20:11

2. bigdevil Nickli Üyeden Alıntı: Konuyu normalde proje yöneticisi açmaz mı bu yamada niye modlar açıyor konuyu anlamış değilim ^^
    Forumdan sorumlu olan kişiler Moderasyon ekibidir. Proje Yöneticileri proje ile ilgili Açıklma/Resim/Not gibi bilgileri moderatöre gönderir, moderatör ise burada konuyu düzenli bir şekilde açar. Kısacası Proje Yöneticileri işin forum kısmı ile değil proje kısmı ile ilgilenir.

Mesaj Zamanı: 24 Ekim 2013, 20:26

3. ALPOLİC-FR Nickli Üyeden Alıntı: Konu dışı olacak ama,metro last light listeden kaldırılmış.Acaba paketlemedemi yoksa sorun mu var.
    erton44 Nickli Üyeden Alıntı: herhalde o konuyuda yasaklanan arkadaş açmış

bu arada şu yüzde 10 da bitse oyuna başlardık ya

Metro last light Konu test aşamasında ve %99 olarak güncellenmiştir.

Bakınız: http://forum.oyunceviri.com/showthread.php?t=493

Mesaj Zamanı: 24 Ekim 2013, 22:58

4. İlk önce iyi günler dilerim bu yamayı baya zamandır takip ediyorum emeğinize teşekkürler ama çıkış tarihi hakkında bir bilgilendirme olucak mı acaba oyunu çok fazla kelime içerdiğini ve detaylı olduğunun farkındayım sadece merak ettim teşekürler

Mesaj Zamanı: 25 Ekim 2013, 17:46

5. golddareth Nickli Üyeden Alıntı: İlk önce iyi günler dilerim bu yamayı baya zamandır takip ediyorum emeğinize teşekkürler ama çıkış tarihi hakkında bir bilgilendirme olucak mı acaba oyunu çok fazla kelime içerdiğini ve detaylı olduğunun farkındayım sadece merak ettim teşekürler
    Yamaların çıkışı hakkında tarih veremiyoruz. Yama çıktığında ilgili bölüme tamamlanmış şekilde konusu açılacaktır. Teşekkürler.

Mesaj Zamanı: 25 Ekim 2013, 18:53

6. golddareth Nickli Üyeden Alıntı: İlk önce iyi günler dilerim bu yamayı baya zamandır takip ediyorum emeğinize teşekkürler ama çıkış tarihi hakkında bir bilgilendirme olucak mı acaba oyunu çok fazla kelime içerdiğini ve detaylı olduğunun farkındayım sadece merak ettim teşekürler
    Yılbaşından önce çıkmaz yani..

Mesaj Zamanı: 25 Ekim 2013, 19:33

7. Güzel.Oynamak İçin Yamasının Bitmesini Bekliyorum,Sonra Oyuna Başlıcam.Bu Bitince Dishonored: Game of the Year Edition Yani 2.Oynuda Eminmi Güzeldir.nese ilk 1. oynunu oynamak daha mantıklı.

Mesaj Zamanı: 25 Ekim 2013, 20:37

8. yusufbabw2 Nickli Üyeden Alıntı: Güzel.Oynamak İçin Yamasının Bitmesini Bekliyorum,Sonra Oyuna Başlıcam.Bu Bitince Dishonored: Game of the Year Edition Yani 2.Oynuda Eminmi Güzeldir.nese ilk 1. oynunu oynamak daha mantıklı.
    İkinci oyun değil o. Oyuna çıkmış olan tüm ek paketlerin (DLC) toplanmış halidir Game of the year (Goty) versiyonu.

Mesaj Zamanı: 26 Ekim 2013, 10:29

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)